    CDRZ-WM-48-MB
    At a Glance
    Product Dimensions 36"h x 47.88"w x 27.75"d
    Luxury isn’t meant to be desired - it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 48 in. 6.7 cu. ft. Classic Double Oven Dual Fuel Range with 8 Burner Gas Cooktop in Stainless Steel with White Matte Door and Matte Black Accents (CDRZ-WM-48-MB)Read More
    Ends Jun 02
    What We Offer
    Get to know this product.
    Product Overview
    Product Overview
    Large Oven Capacity - An expansive oven capacity of 6.7 cu. ft. fits pans up to 20 in. wide in the larger oven and 10 in. wide in the smaller oven for maximum space and convenience with everyday cooking